Hakkımızda

          Firmamız PO-ORGANIC Kırgızistan’da kurulmuş ve çalışmalarına yine bu ülkede devam etmektedir. Po-Organic; Kırgızistan (Tarım ve Hayvanılık Bakanlığı), Türkiye (T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı), Avrupa Birliği ve Amerika Birleşik Devletlerinden (USD FDA) işletme onaylı üretim yapmaktadır.

          PO-ORGANIC 2013 yılından bu yana Orta Asya’da Hayvansal Yan ürünleri üretiminde kullanılan hammadde tedariki konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli FİRMALAR ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren hayvansal yan ürünleri konusunda hammadde tedarik yapan uzman kadroya sahip olan firmanın değişmez prensipleri daima evcil hayvan beslenmesinde, Hayvansal Deriler, Kırkbayır ve dolum kılıflarında kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Po-Organic hammadde tedariğinde helal kesim yapan firmaları tercih etmektedir.

          Orta Asya’da hammadde tedarikinde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Po-Organic gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.